Dyshek, tek, Harmonic, 90x190xH24 cm

Në stok
Kodi
212769
5 vjet garanci
14,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një pjesë thelbësore e një jetese të shëndetshme është gjumi i qetë, i cili na ndihmon të rigjenerojmë trupin. Shijoni relaksim të shkëlqyeshëm natë pas nate. Duke shpërndarë ngarkesën e trupit në susta xhep, dysheku garanton një elasticitet jashtëzakonisht të lartë dhe përshtatje të trupit. Ky dyshek sfungjeri fleksibël me densitet të lartë siguron gjumë qetësues. Përfundimisht siguron lehtësim dhe rehati, dyshek i lehtë dhe luksoz, puthitet me trupin dhe tejet relaksues.
Specifikime teknike
  • Materiali i mbushjes: Sfungjer fleksibël, susta
  • Ngjyra: E bardhë
  • Lahet në lavatriçe: Jo
  • Mbulesa e heqshme: Jo
  • Gjerësia: 90 cm
  • Gjatësia: 190 cm
  • Lartësia: 24 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dyshek, tek, Harmonic, 90x190xH24 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved