Fletore,"Cartolandia", A5 , 32 faqe,16 flete, vija

Në stok
Kodi
780501
Special Price 29 Lekë Ishte 45 Lekë
Ju kurseni 36% ose 16 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Fletoret Cartolandia janë një mbështetje kryesore në shkollë. Fletorja është mënyra më e lehtë për të mbajtur shënimet tuaja të organizuara në klasë. Fletorja përmban 32 faqe letre format A5. Mund të shkruash me të gjitha llojet e sitlolapsave dhe lapsave.
Specifikime teknike
  • Numri i fletëve: 32 faqe
  • Materiali: Karton
  • Përdorimi: Shkolla, kopeshte, universitete
  • Formati: A5
  • Marka: Cartolandia
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fletore,"Cartolandia", A5 , 32 faqe,16 flete, vija
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved