Fundore majtas ose djathtas, batiskopë LZ 02

Në stok
Kodi
31369
170 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Në mënyrë që skajet apo qoshet të mos duken të zbuluar në fundin e tyre KRONOSPAN ka menduar një zgjidhje të përsosur. Kjo këndore mbulon në mënyrë estetike qoshet dhe parandalon lagështirën, pluhurin për të mos hyrë në hapësirat delikate mes batiskopave.
Specifikime teknike
  • Masa: 40x22x7 mm
  • Materiali: PVC
  • Përdorimi: Parket
  • Marka: KRONO FLOORING
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fundore majtas ose djathtas, batiskopë LZ 02
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved