Furca per penel, Deli, 6 cope

Në stok
Kodi
789530
490 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set penelash Deli, për ngjyrosje, prej materiali plastik i trupit me material alumin në lidhjen ndërmjet trupit dhe furces për një qëndrim më të fortë, në ngjyrë mike. Furcat përdoren me temperat dhe bojrat akrilike për të pikturuar, gjithashtu ato kanë densitet të ndryshëm të fijeve për tju përshtatur ngjyrosjeve të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 6 copë
  • Materiali: Plastik, alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Furca per penel, Deli, 6 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved