Kafshë dekoruese, Drer, polisteren, kafe, 38 cm

Në stok
Kodi
791343
2,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bëjini magjike festat tuaja të fundvitit, duke dekoruar bukur ambientin dhe duke vendosur një skenë festive. Dreri dekorues me madhësi 38 centimetra dhe material polistiren.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: kafe
  • Materiali: polisteren
  • Përmasat: 38 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kafshë dekoruese, Drer, polisteren, kafe, 38 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved