Kalese PPR Ø20mm

Në stok
Kodi
45323
85 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kalesa 20 Uji PP-R Rietti.Kalesat mundesojne kryqezimin e linjave hidraulike,forma e tyre lehteson punen e instalatorit,nuk prek hapesirat dhe nuk ndikon ne shkembimin termik.
Specifikime teknike
  • Modeli: Me ngjitje
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Gjatësia: 29.5cm
  • Marka: Confort
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kalese PPR Ø20mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved