Kapak 1M ngjyre gri grafit Unica Allegro

Në stok
Kodi
42113
200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku Unica Allegro I Schneider është një produkt cilësor dhe estetikë, ngjyra gri mund të harmonizohet mjaft mirë me ngjyrat e ambjentit tuaj duke e bërë atë mjaft të këndshëm. Eshtë I përshtatshëm nëse do të vendosni vetëm një modul (një prizë bivalente ose një celës).
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 1
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 11.8cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak 1M ngjyre gri grafit Unica Allegro
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved