Kuti drejtkëndëshe, 4 fruta

Në stok
Kodi
43689
90 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kuti 4 modulare. E ndërtuar nga materiali plastik rezistent kjo kuti është e domosdoshme kur duhet të instaloni çelësa dhe priza. Përdoret për montime brenda murit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kuti drejtkendeshe 4 fruta
  • Thellësia: 5
  • Përdorimi: Mure tulle
  • Paketimi: 10
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti drejtkëndëshe, 4 fruta
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved