Këllëf jastëku Lavande, 50% pambuk/50% poliestër, lejla, 45x45 cm

Në stok
Kodi
796108
990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfi i jastëkut "Lavande" është një zgjedhje shumë elegante për të dekoruar dhomën tuaj. Ai është bërë nga një përzierje e 50% pambuku dhe 50% poliestrit, me një kombinim të ngjyrave të lejlës. Ky këllëf jastëku ka dimensionet 45x45 cm. Pambuku ofron butësi dhe komoditet ndaj lëkurës, ndërsa poliestri i jep rezistencë dhe qëndrueshmëri. Kombinimi i ngjyrës lejla është një zgjedhje e lavdishme dhe e rafinuar, që do të shtojë një atmosferë të qetë dhe elegante në dhomën tuaj. Ky këllëf jastëku është i përshtatshëm për të dekoruar divanët, karriget, ose shtratin dhe do të shtojë një ndjenjë të rafinuar dhe të qetësisë në ambientin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: lejla
  • Materiali: 50% pambuk/50% poliestër
  • Përmasat: 45x45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku Lavande, 50% pambuk/50% poliestër, lejla, 45x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved