Këllëf jastëku Rustico, 90% pambuk/10% poliestër, jeshile, 30x45 cm

Në stok
Kodi
796111
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfi i jastëkut "Rustico" me përqindje 90% pambuk dhe 10% poliester është një zgjedhje shumë e mirë për të krijuar një atmosferë të bukurisë natyrore dhe të thjeshtësisë në dhomën tuaj. Ngjyra jeshile është një zgjedhje e shkëlqyer për të krijuar një ambient të relaksuar dhe të freskët. Ky këllëf jastëku ka dimensionet 30x45 cm. Pambuku ofron një ndjenjë të butësisë dhe natyrorës, ndërsa poliestri jep rezistencë dhe qëndrueshmëri. Ky këllëf jastëku është i përshtatshëm për të dekoruar divanët, karriget, ose shtratin tuaj, dhe do të shtojë një ndjesi të ngrohtësisë dhe të kujdesit në ambientin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: jeshile
  • Materiali: 90% pambuk/10% poliestër
  • Përmasat: 30x45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku Rustico, 90% pambuk/10% poliestër, jeshile, 30x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved