Këllëf jastëku Rustico, 90% pambuk/10% poliestër, gri, 45x45 cm

Në stok
Kodi
796112
690 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfi i jastëkut "Rustico" me përqindje 90% pambuk dhe 10% poliester është një zgjedhje e shkëlqyer për të krijuar një atmosferë të thjeshtë dhe elegante në dhomën tuaj. Ngjyra gri është një zgjedhje neutrale që përshtatet me shumë dekore të ndryshme. Pambuku ofron një ndjenjë të butësisë dhe natyrorës, ndërsa poliestri jep rezistencë dhe qëndrueshmëri. Ky këllëf jastëku është i përshtatshëm për të dekoruar divanët, karriget, ose shtratin tuaj, dhe do të shtojë një ndjesi të ngrohtësisë dhe elegancës në ambientin tuaj. Ka dimensionet 45x45 cm, të përshtatshme për shumë lloje të jastëkëve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: gri
  • Materiali: 90% pambuk/10% poliestër
  • Përmasat: 45x45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku Rustico, 90% pambuk/10% poliestër, gri, 45x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved