Këllëf jastëku, pambuk, ngjyra të ndryshme, 50x80 cm

Në stok
Kodi
212713
895 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Jepini ngjyra dhe komoditet dhomës tuaj të gjumit me këllëfin e jastëkut në material pambuku. Këllëfat vinë në disa ngjyra dhe mund të përzgjidhni cilën ngjyrë të dëshironi. Çdo ngjyrë është e bukur plot stil që do të përmirësojë pamjen e dhomës së gjumit. Ndryshoni pamjen e dhomës tuaj të gjumit dhe mënyrën tuaj të fjetes me këllëfin perfekt të jastëkut.
Specifikime teknike
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Ngjyra të ndryshme
  • Gjerësia: 50 cm
  • Gjatësia: 80 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku, pambuk, ngjyra të ndryshme, 50x80 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved