Kosh mbeturinash, tavolinë zyre, 1L, kapak I lëvizshëm, inoks, 12xH14 cm

Në stok
Kodi
213483
1,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koshi i mbeturinave është një aksesor i domosdoshëm në ambjentin tuaj. Materiali përbërës është metal/inoks, i cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj lagështirës. Ky kosh mbeturinash për tavolinë zyre është mjaft praktik. Hapja dhe mbyllja e tij realizohet me anë te lëkundjes se kapakut. Koshi i dizenjuar me një stil elegant, është lehtësisht i kombinueshëm në çdo ambient zyre.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 14 cm
  • Ngjyra: Argjend
  • Materiali: Metal/inoks
  • Diametri: 12 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh mbeturinash, tavolinë zyre, 1L, kapak I lëvizshëm, inoks, 12xH14 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved