Kostum për beba, Elefant, 100 % poliestër, 12-24 muaj, gri

Në stok
Kodi
789619
2,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kostum për beba, me elefant, prej materiali 100% poliestër, në ngjyrë gri. Veshja përbëht nga një gri e përgjithshme me një kapelë të lëvizshme dhe ngrohje këmbësh. Kapelja është bërë si një kokë elefanti me veshë të mëdhenj. E përgjithshme është e pajisur me Velcro në qafë dhe këmbë. Permasat: 88 - 92 cm. Mosha: 12-24 muaj
Specifikime teknike
  • Materiali: 100% poliester
  • Ngjyra: Gri
  • Paketimi: 1 pack
  • Grupmosha: 12-24 muaj
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kostum për beba, Elefant, 100 % poliestër, 12-24 muaj, gri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved