Kostum për beba, Suprbaby, blu, kuqe, bardhë, 6-12 muajsh, verdhë

Në stok
Kodi
789620
2,400 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kostum për beba me Superbaby, prej materiali poliestër antialergjike. Veshja përbëhet nga 1 jumpsuit, 1 rrip dhe 1 pelerinë të kuqe. Veshja është e përshtatshme për moshën 6-12 muajsh.
Specifikime teknike
  • Materiali: 100% poliester
  • Ngjyra: Blu, kuqe, verdhe, bardhë
  • Paketimi: 1 pack
  • Grupmosha: 6-12 muajsh
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kostum për beba, Suprbaby, blu, kuqe, bardhë, 6-12 muajsh, verdhë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved