Kulete kozmetike, Mickey mouse, e zeze

Në stok
Kodi
789487
1,299 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Çantë kozmetike me dorezë mbajtëse, prej materiali poliestre dhe poliuretani, në ngjyrë të zezë. Përdoret për ruajtjen dhe mbajtjen e produkteve të ndryshme kozmetike, si kremra, shampo, produkte makeup-i, parfume, locione të ndryshme apo aksesorë të tjerë. Ka përmasa të vogla, që e bëjnë të përshtatshme për t'u marrë me vete në udhëtime.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E zeze
  • Materiali: Poliester
  • Përmasat: 9.5x15x9.5 cm
  • Marka: Miniso
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kulete kozmetike, Mickey mouse, e zeze
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved