Kuletë, Mickey, plastik, 21.5x7x18 cm, zezë

Në stok
Kodi
789486
1,599 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kuletë mbajtëse prej materaili plastik, e cila është e përshtatshme për të mbajtur gjërat e domosdoshme në shkollë, përdoret dhe si kuletë kozmetike për mbajtjen e tyre. Kuleta vendoset dhe përreth belit falë rripit që disponon.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Ngjyra: Zezë
  • Materiali: Plastik
  • Përmasat: 21.5x7x18 cm
  • Marka: Miniso
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuletë, Mickey, plastik, 21.5x7x18 cm, zezë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved