Kuti magazinimi, druri, natyrale, 35x25xH15 cm

Out of stock
Kodi
05695
1,425 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, ky kosh argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Ky kosh punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në lavanderi dhoma gjumi apo dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Materiali: Druri
  • Ngjyra: Natyrale
  • Lartësia: 15 cm
  • Kapak: Jo
  • Gjatësia: 25 cm
  • Gjerësia: 35 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti magazinimi, druri, natyrale, 35x25xH15 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved