Lama thike 18mm, celik

Në stok
Kodi
76569
75 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Lama thike celiku përdoret për zevendesimin ne thika te cilave u janë konsumuar tehet, mjaft te përdorura ne fusha te ndryshme te instalimeve si dhe ne prerjen e dedikuar per mbulesat e plasmasit apo plastike. Me tehe të trajtuara termikisht dhe nje material mjaft rezistent.
Specifikime teknike
  • Masa: 18mm
  • Materiali: Celik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lama thike 18mm, celik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved