Lavapjatë, 2 gropa, Alineo, resinë (30%) dhe fibra xhami dhe minerale (70%), e bardhë, 116x50xH21 cm

Në stok
Kodi
212766
Special Price 14,990 Lekë Ishte 25,990 Lekë
Ju kurseni 42% ose 11,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me lavapjatën e resinën shtoni elegancë dhe harmoni në kuzhinë. Këto lavapjata jo vetëm që ofrojnë përfitime të shumta estetike, por janë të forta, të qëndrueshme dhe praktike gjithashtu. Rezistente ndaj goditjes; Rezistente ndaj luhatjes termike; Rezistente ndaj njollave dhe lëndëve kimike; Rezistente ndaj rrezeve UV; E lehtë për t'u pastruar.
Specifikime teknike
 • Përfshihet pileta: Po
 • Përfshin sifonin: Po
 • Thellësia: 50 cm
 • Numri i gropave: 2
 • Materiali: Resinë (30%) dhe fibra xhami dhe minerale (70%)
 • Thellësia e gropës: 21 cm
 • Lartësia: 21 cm
 • Krahu instalimit: Majtas / Djathtas
 • Ngjyra: e Bardhë
 • Gjerësia: 116 cm
 • Nevojitet montim: Po
 • Aksesorët e fiksimit të përfshirë: Po
 • Marka: Diadem
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavapjatë, 2 gropa, Alineo, resinë (30%) dhe fibra xhami dhe minerale (70%), e bardhë, 116x50xH21 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved