Lavapjatë, 2 gropa, Aloa, resinë (40%) dhe fibra xhami dhe minerale (60%), zezë, 116x50xH21 cm

Në stok
Kodi
212764
17,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me lavapjatën e resinën shtoni elegancë dhe harmoni në kuzhinë. Këto lavapjata jo vetëm që ofrojnë përfitime të shumta estetike, por janë të forta, të qëndrueshme dhe praktike gjithashtu. Rezistente ndaj goditjes; Rezistente ndaj luhatjes termike; Rezistente ndaj njollave dhe lëndëve kimike; Rezistente ndaj rrezeve UV; E lehtë për t'u pastruar.
Specifikime teknike
 • Përfshihet pileta: Po
 • Përfshin sifonin: Po
 • Thellësia: 50 cm
 • Numri i gropave: 2
 • Materiali: Resinë (40%) dhe fibra xhami dhe minerale (60%)
 • Thellësia e gropës: 21 cm
 • Lartësia: 21 cm
 • Krahu instalimit: Majtas / Djathtas
 • Ngjyra: Zezë
 • Gjerësia: 116 cm
 • Nevojitet montim: Po
 • Aksesorët e fiksimit të përfshirë: Po
 • Marka: Diadem
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavapjatë, 2 gropa, Aloa, resinë (40%) dhe fibra xhami dhe minerale (60%), zezë, 116x50xH21 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved