Leter fotokopje, Double A, A4, 80 gr, kuqe

Në stok
Kodi
789563
1,200 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Leter me ngjyra A4 , Double A, e bere nga materiali leter me trashesi 80gr. E pershtatshme per tu perdorur ne kopesht, nga studentet per detyra kursi, ne zyra per projekte et. Marka Double A ka 7 cilësi unike dhe të shquara: si: Shtypjen e mprehtë, Shkëlqim i letrës, Përmirësim i performancës së kopjimit, Përdorim dyanësh, Periudha më e gjatë e magazinimit për dokumentet. Paketimi 500 cope, Ngjyre: e kuqe
Specifikime teknike
  • Materiali: Letër
  • Trashësia e letrës: 80 gr
  • Ngjyra: E kuqe
  • Pesha: 80 gr
  • Formati: A4
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Leter fotokopje, Double A, A4, 80 gr, kuqe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved