Llampe fluoreshente G24q-1 13W-230V

Në stok
Kodi
42014
Special Price 90 Lekë Ishte 130 Lekë
Ju kurseni 31% ose 40 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Llambat fluoreshente janë shumë eficente, ekonomike, dhe me jetëgjatësi të konsiderueshme. Sistemi i integruar i ndezjes eviton problemet e ardhura nga destabiliteti i tensionit, kanë shkallë mjaft të gjerë përdorimi,të aplikueshme për ndricimin e ambjenteve të ndryshme të shërbimit si bareve, restoranteve, qendrave tregtare etj..
Specifikime teknike
 • Tensioni: 230V
 • Lloji i ndriçimit: Neutral
 • Lloji i portollambës: G24q-1
 • Klasi i energjisë: B
 • Jetëgjatësia: 10000 orë
 • Tipi: Llambë kompaktfluoreshente
 • Fluksi i ndriçimit: 780lm
 • Gjerësia: 3cm
 • Gjatësia: 14cm
 • Fuqia: 13W
 • Marka: Beryl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llampe fluoreshente G24q-1 13W-230V
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved