llampe fluoreshent 4W T5-4100K

Në stok
Kodi
42017
45 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Llambat fluoreshente kanë përdorim të gjithanshëm,kryesisht gjejnë përdorim në institucione,shkolla spitale por dhe ambiente banimi. Shkalla e gjerë e përdorimit lidhet me faktin se këto llamba janë mjaft ekonomike, me jetëgjatësi që varion nga 12000-15000 orë pune, Janë të disponueshme në disa lloje ndricimi (natyral, të ngrohtë, të ftohtë ose me ngjyra të ndryshme).
Specifikime teknike
  • Tensioni: 230V
  • Lloji i ndriçimit: Neutral
  • Lloji i portollambës: G5
  • Klasi i energjisë: B
  • Jetëgjatësia: 7000 orë
  • Tipi: Llambë fluoreshente
  • Fluksi i ndriçimit: 130lm
  • Gjatësia: 15cm
  • Fuqia: 4W
  • Marka: Beryl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:llampe fluoreshent 4W T5-4100K
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved