Llullë duhani, druri-plastik, 44 cm, kafe

Në stok
Kodi
789615
429 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Llullë duhani, prej materaili plastik në përmasë, 44 cm, dhe në ngjyrë natyrale. Në njërën skaj ka kokën e një indiani, në anën tjetër, në vend të një zëdhënësi, është ngjitur një lesh.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Ngjyra: Kafe
  • Paketimi: 1 copë
  • Përmasat: 44 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llullë duhani, druri-plastik, 44 cm, kafe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved