Maske per fytyren, anti age, 36+, Swiss Image, Elasticity boosting, 75 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810249
1,190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E pasuruar me algat e dëborës, ujin e akullnajave alpine dhe liftonin- një aktiv zviceran me origjinë bimore, kjo maskë peel-off heq qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë. Përdoreni një ose dy herë në javë, lëkura ndihet e butë, e lëmuar dhe me pamje më të re. Promovon prodhimin e kolagjenit, rrit elasticitetin e lëkurës dhe përmirëson qëndrueshmërinë Redukton shfaqjen e njollave të moshës, linjave të holla dhe rrudhave të thella Zvogëlon mpiksjen dhe e bën lëkurën të butë, të lëmuar dhe më të re
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 75 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Grupmosha: 36+
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maske per fytyren, anti age, 36+, Swiss Image, Elasticity boosting, 75 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved