Material hidroizolues per tarraca- Vernik bituminoz hidroizolues me tretes 1kg I bardhe

Në stok
Kodi
35449
590 Lekë
Kovë (1 Pako)
Shpërndaj:
ISOFLEX është një membranë lyerëse elastomerike hidroizoluese pa tretës, për tarraca, e cila ofron: Shtresë izoluese elastike të njëtrajtshme, hermetike dhe e përshkueshme nga avulli, pa formime bashkimesh ose ngjitjesh. Ngjitje të shkëlqyer në nënshtresa të ndryshme, si betoni, druri, metali dhe në çdo lloj tjetër materiali hidroizolues. Elasticitet të lartë. Rezistencë dhe qëndrueshmëri të lartë ndaj kushteve të motit. Mundësi përdorimi edhe në nënshtresa të paniveluara. ISOFLEX është ideal për hidroizolimin e tarracave, ballkoneve etj. Ai është gjithashtu një zgjidhje e thjeshtë dhe e sigurt për zonat e vështira (këndet, buzët, fugat midis bashkimeve të materialeve të ndryshme në afërsi) dhe për izolimin e veçuar të plasaritjeve.
Specifikime teknike
  • Temperatura: minimale +50C
  • Paketimi: 1kg
  • Dendësia: 1,43 kg/litër
  • Marka: Isomat
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Material hidroizolues per tarraca- Vernik bituminoz hidroizolues me tretes 1kg I bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved