Shirit hidroizolues per nyje bashkimii12cm*10m

Në stok
Kodi
35472
2,190 Lekë
Rul (1 Pako)
Shpërndaj:
Shiriti që bymehet përbëhet nga bentonit natriumi i ngulitur në një masë gome të pavullkanizuar si agjent lidhës. Në kontakt me ujin ai e rrit vëllimin duke u bymyer deri në 270%. Si rezultat ai vulos dhe hidroizolon përgjithmonë hapësirat midis fugave të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 10 m
  • Marka: Isomat
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shirit hidroizolues per nyje bashkimii12cm*10m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved