Mbajtëse letre higjenike, (jeshile e tejdukshme), ABS, 27x12.5xH27 cm

Në stok
Kodi
23182
1,770 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtësja e letrës është një aksesor i rëndësishëm në ambientin tuaj. ALL 4 BATH është një mbajtëse letre mjaft e lehtë për t'u montuar dhe përshtatet me lehtësi me të gjitha madhësitë standarde të letrës . Materiali përbërës i mbajtëses është ABS i cili ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të shkëlqyera izoluese. Struktura e mbajtëses montohet në mur duke shtuar stil dhe elegancë në çdo dekor.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë (ABS)
  • Lartësia: 27 cm
  • Marka: all4bath
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse letre higjenike, (jeshile e tejdukshme), ABS, 27x12.5xH27 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved