Mbajtese perde dushi, spango me zgjatues 2.6 m.

Në stok
Kodi
23169
1,369 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtësja ‘’All 4 bath’’ është një aksesor i domosdoshëm për të realizuar varjen e perdes së dushit & peshqirëve. Me konstruksionin e saj të kromuar dhe spangon me zgjatim, kjo mbajtëse është e lehtë dhe jashtëzakonisht e qëndrueshme. Formë e saj lineare është e përkryer për varjen dhe të aksesorëve të tjere. Mbajtësja ‘’All 4 bath’’ për perde dushi montohet mjaft lehtë duke siguruar qendrueshmëri që zgjat dhe një dekor tërheqës në tualetin tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Mbajtëse e kromuar+spango
  • Gjatësia max: 260
  • Forma: Lineare
  • Marka: all4bath
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtese perde dushi, spango me zgjatues 2.6 m.
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved