Mbajtëse qiriri set 3 copë, metalik dhe xham, e bardhë, 24x24xH63 cm; 18x18xH40 cm; 12x12xH26 cm

Out of stock
Kodi
29720
4,970 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Shto një kontakt plot stil në ambjentet tuaja të brendshme ose në natyrë me këtë mbajtëse qiri hekuri fener. Fenerët janë një mënyrë e mrekullueshme për ndriçimin e ambjenteve tuaja të brendshme ose në natyrë, vetëm shtoni disa qirinj të thjeshtë apo një qiri bllok dhe ndriçimi do të zgjasë gjatë natës. Me një punim të shkëlqyer dhe çmim të volitshëm kjo mbajtëse qiriri fener është e sigurt që do të kënaqë anën tuaj ekstravagante. Ky koleksion mbajtësesh qirinjsh ka një kombinim frymëzues të dizajnit, funksionalitetin, që i qënfron çdo dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë. Seti përfshin: 1-12x12xH26cm 1-18x18xH40cm 1-24x24xH63cm
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalikeik dhe xham
  • Ngjyra: E bardhë
  • Marka: giardinos
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse qiriri set 3 copë, metalik dhe xham, e bardhë, 24x24xH63 cm; 18x18xH40 cm; 12x12xH26 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved