Menu, Permasa: 23x32 cm, Ngjyra: Kuqe, Materiali: Lekure

Në stok
Kodi
770038
Special Price 1,290 Lekë Ishte 1,990 Lekë
Ju kurseni 35% ose 700 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Menuja BURGUNDY LONDON e përë prej lëkure të zezë dhe tërheqëse, eshte e mrekullueshme për vendosjen dhe mbrojtjen e flete/menuse ne Resrorantin tuaj. Ky eshte nje aksesor I preferuar duke I dhene me shume vlera sherbimit tuaj. Kjo menu 23X32 cm eshte e pershtateshme ne permase dhe ka nje cmim fantastik.
Specifikime teknike
  • Materiali: Lekure ECO
  • Marka: LEONE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Menu, Permasa: 23x32 cm, Ngjyra: Kuqe, Materiali: Lekure
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved