NDARES HAPESIRE/15CM

Në stok
Kodi
30446
100 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kunjat prej druri tropikal ose ahu dhe lisi, kane perdorim te gjere si ne fushen e zdruktharise profesionale, edhe ne ate "Beje Vete". Mund te vendosen ne hapesira te brendshme, per te theksuar detajet e nje shkalle, muri, kendi, mobilje ose dhome. Te disponueshme ne nje varietet te gjere diametrash dhe gjatesish, ka gjithmone nje kunje per cdo projekt
Specifikime teknike
  • Materiali: metal
  • Gjatësia min: 166
  • Përdorimi: ambiente te brendshme, sisteme raftesh, mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:NDARES HAPESIRE/15CM
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved