Ndricues I jashtem Inoksi te cilesise se larte 929WU

Në stok
Kodi
45348
Special Price 2,290 Lekë Ishte 3,900 Lekë
Ju kurseni 41% ose 1,610 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini bukuri, hijeshi dhe funksionalitet ambjenteve tuaja të jashtme, Për të kaluar mbrëmje sa më të këndshme me miqtë dhe familjen në verandat apo kopshtet tuaja ndricimi është një element I pazëvendësueshëm ndaj një zgjedhje e shkëlqyer do të ishte ky ndricues inoksi me një dizajn fin dhe elegant.
Specifikime teknike
 • Gjatësia: 10cm
 • Materiali: Inoks/plastik
 • Lloji i portollambës: E27
 • Fuqia: 1x60W
 • Tipi: Ndricues I jashtëm
 • Lartësia: 35cm
 • Gjerësia: 10cm
 • Numri i llambave: 1
 • Tensioni: 230V
 • Modeli: I fiksuar
 • Shkalla e mbrojtjes: IP44
 • Përfshihen llambat: Jo
 • Marka: Romaantic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues I jashtem Inoksi te cilesise se larte 929WU
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved