Ndricues spot 12V D72mm MR16 50W Gold

Në stok
Kodi
42072
Special Price 100 Lekë Ishte 125 Lekë
Ju kurseni 20% ose 25 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për të patur ambjente që shkëlqejnë nga ndricimi alternativa optimale janë spotet. Ky spot prej metali në ngjyrë flori do I shndërronte ambjentet tuaja ''të errëta'' në ambjente plot dritë dhe plot elegancë. Ju mund të përdorni llambë halogjene ose llambë LED të cilat si tension pune kanë tensionin 12V.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 50W
  • Thellësia: 2.5cm
  • Lloji i portollambës: GU5.3
  • Tipi: Ndricues spot
  • Materiali: Metal
  • Shkalla e mbrojtjes: IP20
  • Përfshihen llambat: Jo
  • Tensioni: 12V
  • Marka: Beryl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues spot 12V D72mm MR16 50W Gold
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved