Ndricues Spot 12V D72mm nickel mat,MR 16 50W

Në stok
Kodi
42090
Special Price 175 Lekë Ishte 220 Lekë
Ju kurseni 20% ose 45 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Për të patur ambjente që shkëlqejnë nga ndricimi alternativa optimale janë spotet. Ky spot prej metali në ngjyrë nikeli mat do I shndërronte ambjentet tuaja ''të errëta'' në ambjente plot dritë dhe plot elegancë. Ju mund të përdorni llambë halogjene ose llambë LED të cilat si tension pune kanë tensionin 12V.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 50W
  • Thellësia: 2.4cm
  • Lloji i portollambës: GU5.3
  • Tipi: Ndricues spot
  • Gjerësia: 8cm
  • Gjatësia: 10cm
  • Materiali: Metal
  • Shkalla e mbrojtjes: IP20
  • Tensioni: 12V
  • Marka: Beryl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues Spot 12V D72mm nickel mat,MR 16 50W
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved