Ngrohës elektrik + ndricues LED, DCG, 2000 W, 220-240 V, me bluetooth dhe muzik, H119x24.5x24.5 cm

Në stok
Kodi
812132
1 vit garanci
16,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Altoparlanti Patio Carbon Led + Bluetooth nga DCG Eltronic është një ngrohës ventilator i papërshkueshëm nga uji me drita LED dhe altoparlant Bluetooth. Me një fuqi prej 2000 W, ky ngrohës me ventilator është i përsosur për të krijuar një atmosferë komode në oborrin tuaj ose në zonën tuaj të jashtme. Dritat e integruara LED shtojnë një prekje elegance dhe krijojnë ndriçim të këndshëm. Altoparlanti Bluetooth ju lejon të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar ndërsa pushoni jashtë.
Specifikime teknike
  • Përmasat: H119x24.5x24.5 cm
  • Tipi: Ngrohës elektrik + ndricues LED
  • Fuqia: 2000 W
  • Sipërfaqja që mbulon: 12-15 m²
  • Marka: DCG
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ngrohës elektrik + ndricues LED, DCG, 2000 W, 220-240 V, me bluetooth dhe muzik, H119x24.5x24.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved