Ngrohes me Gaz, inoks

Out of stock
Kodi
45074
1 vit garanci
29,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ngrohes me gas te pershtatshem per ambiente te jashtme , mjafte estetike dhe shume fuksionale. Perdorimi i ketij produkti ne ambjentet tuaja per ngrohje ne veranda apo ambiente te tjera te jashtme , ne lokale apo bare.
Specifikime teknike
  • Pesha: 18 kg
  • Modeli: 09HW-B-SS
  • Tipi: Ngrohes me gas
  • Konsumi: 0.45-0.87 (Kg/h)
  • Gjerësia: 85cm
  • Vendosja: Ne dysheme
  • Fuqia: 5-12 kW
  • Marka: Hot Crystal
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ngrohes me Gaz, inoks
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved