Numërator i vogël për fëmijë, plastikë dhe metal, 11x20 cm, mikse, 1 copë

Në stok
Kodi
7805085
Special Price 129 Lekë Ishte 180 Lekë
Ju kurseni 28% ose 51 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Numërator i vogël për fëmijë, prej materiali plastik dhe metalik, me rruaza në ngjyra të ndryshme. Përdoret për të ndihmuar fëmijët e vegjël të zhvillojnë aftësitë e tyre analitike dhe të mësojnë numërimin dhe veprime të tjera matematikore. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 3 vjeç.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë
  • Përmasat: 11x20 cm
  • Ngjyra: Mikse
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Numërator i vogël për fëmijë, plastikë dhe metal, 11x20 cm, mikse, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved