Ore me alarm, e zeze

Në stok
Kodi
789606
1,299 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një orë alarmi efikase që e bënë mëngjesin tuaj më të lehtë. Ka një dizajn të thjeshtë dhe modern. Ajo harton si kohën ashtu edhe temperaturën. Një dhuratë e shkëlqyer si për të dashurit tuaj ashtu dhe për ambjentin e dhomës tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: Palstik
  • Marka: Miniso
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ore me alarm, e zeze
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved