Parfum per femra, Jimmy Choo, Rose Passion, EDP, qelq, roze, 60 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810447
9,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për femra, me përqendrim 15-20% të vajrave esencialë (parfum). Notat e sipërme: Frangipani, Jasmine. Notat e zemrës: Coconut milk, Orchid. Notat bazë: Vanilla, Sandalwood. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Roze
  • Paketimi: 1 cope
  • Përdorimi: Femra
  • Kapaciteti: 60 ml
  • Marka: Jimmy Choo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum per femra, Jimmy Choo, Rose Passion, EDP, qelq, roze, 60 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved