Parfum per meshkuj, Montblanc, Explorer Platinum, EDP, qelq, gri, 60 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810458
7,600 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për meshkuj, me përqendrim 15-20% të vajrave esencialë (parfum). Notat e sipërme: Violet leaves. Notat e zemrës: Clarysage. Notat bazë: Cedarwood. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Meshkuj
  • Paketimi: 1 cope
  • Kapaciteti: 60 ml
  • Marka: Mont Blanc
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum per meshkuj, Montblanc, Explorer Platinum, EDP, qelq, gri, 60 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved