Parfum unisex, Kenzo, Memori, EDP, Cedre Secret, qelq, 75 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810468
10,600 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) unisex, me përqendrim 15-20% të vajrave esencialë (parfum). Notat e sipërme: Orange blossom. Notat e zemrës: Cedar. Notat bazë: Tonka bean. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Kapaciteti: 75 ml
  • Përdorimi: Unisex
  • Marka: Kenzo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum unisex, Kenzo, Memori, EDP, Cedre Secret, qelq, 75 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved