Parket arre solid 18mm, 1kuti=0.662M2

Në stok
Kodi
30787
30 vjet garanci
5,925 Lekë
Kuti (0.662 Metër Katrorë)
Shpërndaj:
Per nje shtepi te bukur dhe te ngrohte asgje nuk krahasohet me parketin e drurit masiv. Perzgjedhje e shkelqyer e drureve tropikale me te mire vetem ne Megatek
Specifikime teknike
  • Klasi: AB
  • Gjerësia: 92mm
  • Gjatësia: 600mm
  • Përdorimi: Shtrime
  • Materiali: Arre
  • Marka: HOLZMEISTER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parket arre solid 18mm, 1kuti=0.662M2
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved