Parket druri OAK, 600x92x18 mm

Në stok
Kodi
30323
30 vjet garanci
7,522 Lekë
Kuti (1.159 Metër Katrorë)
Shpërndaj:
Për një shtëpi të bukur dhe të ngrohtë, asgjë nuk krahasohet me parketin e drurit masiv. Përzgjedhje e shkëlqyer e drurëve tropikalë më të mirë vetëm në MEGATEK.
Specifikime teknike
  • Klasi: AB
  • Gjerësia: 9.2cm
  • Gjatësia: 60cm
  • Trashësia: 1.8cm
  • Përdorimi: Shtrime
  • Materiali: Dru lisi
  • Marka: HOLZMEISTER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parket druri OAK, 600x92x18 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved