Pasqyre Gaia 80x60x0.5cm.

Out of stock
Kodi
02387
1,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Perdor kete pasqyre per te bere kornizen me te bukur per shtepine tuaj . Kjo kornize pasqyre do te jete ne permasat qe ju doni dhe ngjyren qe ju kerkoni
Specifikime teknike
  • Trashësia: 0.5 cm
  • Lartësia: 80 cm
  • Gjerësia: 60 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pasqyre Gaia 80x60x0.5cm.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved