Mobilje tualeti, panel druri, druri, 84.5x53xH58 cm

Në stok
Kodi
223626
56,750 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Seti i kompletuar prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Lavamani i bardhe ofron stil në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për tu pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shume moderne per tualete me hapesira mesatare. Materiali i mobiljeve është rezistent ndaj lagështirës. Ngjyra e setit kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyreshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.
Specifikime teknike
  • Përfshihet rubineti: Jo
  • Materiali: Panel Druri
  • Përfshihet pasqyra: Po
  • Përfshihet lavamani: Po
  • Pasqyra: Dia.83 cm
  • Ngjyra: Druri
  • Përmasat e lavamanit: 85x53xH22 cm
  • Mobilja e lavamanit: 84.5x53xH58 cm
  • Nevojitet montim: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mobilje tualeti, panel druri, druri, 84.5x53xH58 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved