Pasqyre me rafte 80x65cm-5mm

Out of stock
Kodi
23142
3,050 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pasqyra “Reflection” është një pasqyrë e këndshme, pa kornize që i shton veçantinë ambientit të shtëpisë suaj.Konturet anësore të pasqyrës kanë elementet e një dizenjoje elegante transparente, të cilat kombinohen më së miri me formën e dhe raftet e xhamit..Paketimi përfshin të gjithë elementët e nevojshëm për montim të thjeshtë dhe të shpejtë.
Specifikime teknike
  • Trashësia: 0.5 cm
  • Marka: Reflection
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pasqyre me rafte 80x65cm-5mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved