PERZJERES KUNDER UJIT PLASTIK, 5KG

Në stok
Kodi
32488
1,710 Lekë
Bidon (1 Qese)
Shpërndaj:
Produkt I certfukar SIKA, nje nga lideret boteror te ndertimatarise dhe riparimeve. Cilesi, garanti dhe teresisht ekologjik, ky produkt vjen tek klienti ne raftet Megatek
Specifikime teknike
  • Materiali: Cimento/Gelqere
  • Marka: SIKA
Write Your Own Review
Po vlerësoni:PERZJERES KUNDER UJIT PLASTIK, 5KG
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved