Pirun tavoline, 20.3cm, (ngjyrë argjendi), inoks

Në stok
Kodi
77198
Special Price 210 Lekë Ishte 270 Lekë
Ju kurseni 22% ose 60 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Piruni i tavolinës VICTORY, i prodhuar në Itali me një dizajn elegant dhe spresor 2.5 mm. I përbërë nga cilësia më e lartë e inoksit 18/10. Është i përshtatshëm për çdo restorant apo përdorim familjar. Forma e plotë e tij me një bisht i cili mbyllet me linjë rrubullake është mjaft komod dhe praktik në përdorim. Është shumë higjenik dhe ka një kohë të gjatë përdorimi. Linja VICTORY vjen tek ju e plotë duke bërë që tavolina juaj të duket gjithmonë e rregullt dhe perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks 18/54
  • Përdorimi: Kuzhine, perdorim profesional
  • Rezistente ndaj ujit: Po
  • Marka: ABERT
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pirun tavoline, 20.3cm, (ngjyrë argjendi), inoks
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved